• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 9610-8214-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار چهارمحال و بختیاری از حضور مردم در راهپیمایی بزرگ "شکوه و وحدت" قدردانی کرد

استاندار چهارمحال و بختیاری با صدور پیامی از حضور مردم در راهپیمایی بزرگ "شکوه و وحدت" قدردانی کرد.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – به نقل از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، متن کامل پیام اقبال عباسی به شرح ذیل است:
مردم چهارمحال و بختیاری با حضور خود در این راهپیمایی بزرگ سیلی محکمی به صورت آشوبگران و مشت محکمی بر دهان ایادی استکبار جهانی زدند.
 مردم انقلابی، متدین و شهید پرور چهارمحال و بختیاری همانند سایر صحنه‌های تاریخی ایران اسلامی باز هم به میدان آمدند تا حضور پرشکوه خود طرحی دیگر از دسیسه های استکبار جهانی را شکست دهند.
حضور مردم چهارمحال و بختیاری در راهپیمایی بزرگ "شکوه وحدت" ۱۷ دی ۱۳۹۶ علیه آشوبگران و اغتشاشگران اخیر و در دفاع از نظام جمهوری اسلامی، آرمان‌های امام خمینی (ره)، تجدید پیمان با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و بیعت با شهداء بار دیگر پایه‌های استکبار جهانی را به لرزه درآورد.
خروش دلاورمردان و شیرزنان چهارمحال و بختیاری خط بطلانی بر تمامی نقشه‌های پلید استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، اسرائیل و نوکران آن‌ها مانند عربستان سعودی کشید.
مردم ایران و چهارمحال و بختیاری پشتوانه ای محکم و برای نظام، جمهوری اسلامی و انقلاب هستند که هیچ توطئه‌ای نمی تواند بین آنان اندک سستی‌ای ایجاد کند. به همین منظور اینجانب از حضور آگاهانه، با بصیرت، پرشکوه و ارزشمند مردم چهارمحال و بختیاری در راهپیمایی بزرگ "شکوه وحدت" علیه آشوبگران و اغتشاشگران اخیر و خروش آنان علیه استکبار جهانی قدردانی می‌کنم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: