• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9610-1285-5
  • خبرنگار : 99
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مردم به اسلام و انقلاب لبیک دوباره گفتند

  نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری، گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی شکوه وحدت، انسجام و اقتدار مردمی نظام اسلامی به اسلام و انقلاب لبیک دوباره گفتند.
به گزارش ایسنا-منطقه چهارمحال و بختیاری- حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام 17 دی ماه در راهپیمایی شکوه وحدت، انسجام و اقتدار مردمی نظام اسلامی در شهرکرد، با اشاره به حضور جدی مردم کشور و استان چهارمحال و بختیاری در همه صحنه های انقلاب، گفت: مردم استان این چند روز منتظر بودند تا چنین عرصه‌ای فراهم شود و به طور مستمر مطالبه برای برگزاری این راهپیمایی می‌کردند.
وی افزود: امروز که این عرصه فراهم شد زن و مرد، کوچک و بزرگ همه آمدند تا به انقلابشان، به اسلام و ولایت، به امام و شهدا یک بار دیگر لبیک بگویند.
نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: مردم در عین حال که به اسلام و انقلاب لبیک دوباره گفتند، خواسته‌های خود را از مسئولان مطالبه می‌کنند که در خدمت این مردم باشند و گره گشایی در معضل مربوط اشتغال و تولید کنند.
امام جمعه شهرکرد تصریح کرد: مشکلات جامعه نباید باعث ایجاد پایگاه برای فتنه‌گران و آشوب گران، آمریکا و دیگر بیگانگان شود.
حجت الاسلام نکونام با بیان اینکه مردم در همه عرصه‌ها ایستادند و فتنه 96 را هم به فضل الهی به خوبی خنثی کردند، عنوان کرد: چنانچه فتنه‌ای در آینده نیز رخ دهد دوباره همچون این فتنه توسط مردم ایران سرکوب خواهد شد، چون مردم مومن اند، مسلمان‌اند، پیرو امام و شهدا هستند و درس از مکتب حضرت اباعبدالله آموخته‌اند و هیچگاه نمی خواهند در لشکر یزیدیان حرکت کنند، این راهپیمایی هم نشانگر ویژگی‌های مذکور ملت ایران است.
وی اظهار کرد: آن‌هایی که گردانندگان اصلی این فتنه‌ها هستند باید بدانند این ملت، ملت 40 سال قبل است و با این تفاوت که 40 سال آب دیده شده اند، 40 سال بصیرت کسب کرده‌اند، 40 سال راه مقاومت و راه ایستادگی در برابر دشمنان را آموخته‌اند.
نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: این ملت درس از مکتب حضرت اباعبدالله گرفته و مقاومت حسینی، خون حسینی، عشق و شهادت طلبی حسینی در پوست و گوشت و جانشان ریشه دوانده است.
امام جمعه شهرکرد با تاکید بر اینکه این ملت ملتی نیست که به سادگی دست از مکتب حضرت اباعبدالله بردارد زیرا انقلابش را انقلاب حسینی می‌داند و پایش ایستاده است، تصریح کرد: آن‌ها به جای اینکه این گونه فتنه کنند، فتنه‌ها و مسائل داخلی خودشان را حل کنند.
حجت الاسلام و المسلمین نکونام با اشاره به اینکه دشمنان در این کشور جایگاهی ندارند، خاطرنشان کرد: این پیام مردم است و در همه عرصه‌های مختلف این مردم آمدند تا بگویند همچنان در مکتب حضرت اباعبدالله هستیم و هرگز در مکتب یزید راه نخواهیم پیمود.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: