• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 9610-2484-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي استان خبر داد:

استقرار بيش از 40 واحد صنفي در شهرك صنعتي جونقان

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي چهارمحال و بختياري از استقرار بيش از  40 واحد صنفي در شهرك صنعتي جونقان خبر داد.
به‌گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - عليرضا شفيع‌زاده با اعلام اين خبر، اظهار کرد:  طبق مذاكرات متعدد با شوراي اسلامي شهرهاي لردگان و جونقان و همچنين هماهنگي‌هاي لازم با فرمانداري ‌تابعه، تفاهم‌نامه‌هايي با اصناف اين دو شهر به منظور استقرار صنوف مختلف در دو شهرك صنعتي لردگان و جونقان در چهارمحال و بختياري منعقد شد.
وی افزود: در همين راستا واگذاري زمين به صنوف آغاز شد كه در حال حاضر بيش از 40 واحد صنفي براي استقرار در شهرك صنعتي جونقان با اين شركت قرارداد تنظيم كردند.
شفیع‌زاده خاطرنشان كرد: اين راهبرد بر اساس تفاهم‌نامه همكاري‌هاي مشترك میان سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران، اتاق اصناف ايران و مركز امور اصناف و بازرگانان ايران و دبيرخانه هيأت عالي نظارت بر سازمان هاي صنفي؛ يكي از راهبردهاي كارگروه اجرايي توسعه بنگاه هاي خرد، كوچك و متوسط در چهارمحال و بختياري است.
وی اضافه کرد : ايجاد زمينه‌هاي لازم براي برخورداري بنگاه‌هاي خرد، كوچك و متوسط صنفي از حمايت‌ها و معافيت‌هاي گوناگون مشابه واحدهاي صنعتي، از تعهدات قابل توجه سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران است كه مي‌تواند مشوق ارزشمندي براي صنوف مختلف به منظور رونق بخشي به فضاي كسب و كار محسوب شود.
به‌گزارش ایسنا، شهرك صنعتي جونقان با مساحت 210 هكتار در فاصله 33 كيلومتري مركز چهارمحال و بختياري قرار دارد.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: