• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9610-985-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مجلس:

روند طولانی صدور مجوزهای کسب و کار مانع کارآفرینی و سرمایه‌گذاری است

نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: روند طولانی صدور مجوزهای کسب و کار مانع کارآفرینی و سرمایه‌گذاری است.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری- محمد خالدی 10 دی ماه در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: گاهی صدور مجوز کسب و کار  درایران شش ماه زمان نیاز دارد در حالیکه  برای این امر در کشورهای توسعه یافته اروپایی تنها 24 ساعت زمان نیاز است و این روند طولانی مشکلات متعددی برای کارآفرینان  و سرمایه‌گذاران ایجاد کرده که گاهی حتی سرمایه‌گذاران را از طرحی که دارند، منصرف می‌کند.
وی روند طولانی صدور مجوزهای کسب و کار را مانع کارآفرینی و سرمایه‌گذاری دانست و گفت: این موضوع باید در سطح ملی حل و فصل شود.
نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد ضعیف بانک‌های استان در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی، تصریح کرد: بررسی و تعیین تکلیف‌ پرونده‌های معرفی شده به بانک‌ها در خصوص پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی توسط کمیته و کارگروهی الزامی است.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیشتر مطالبات مردم از دولت، تولید و اشتغال بوده که در این زمینه بدون همراهی بانک‌ها عملی انجام نمی‌شود.
حمید ملک‌پور، فرماندار شهرکرد نیز در خصوص عبور لوله گاز جهت گازرسانی به شرکت لبنیات فلات کوهرنگ، اظهار کرد: شرکت گاز ملزم به گازرسانی به این شرکت است و مقرر شد چنانچه مالکان اراضی کشاورزی آن منطقه به دلیل اجرای طرح گازرسانی و عبور لوله در راه‌های بین مزارع، مزاحمت ایجاد کردند، مراتب به مراجع قضایی اعلام شود.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: