• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 9610-1086-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ثبت‌نام ترم زمستان آموزش‌هاي عمومي – تخصصي و اشتغال محور کوتاه مدت جهاد دانشگاهي استان آغاز شد

رئيس جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختیاری گفت: ثبت‌نام ترم زمستان آموزش‌هاي عمومي – تخصصي و اشتغال محور کوتاه مدت جهاد دانشگاهي استان آغاز شد.
وحيد خليلي در گفت وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری -  آموزش‌هاي کوتاه مدت را يکي از حوزه‌هاي فعاليتي جهاد دانشگاهي استان در راستاي مهارت آموزي و توسعه کارآفريني معرفي کرد و از شروع ثبت‌نام ترم زمستان آموزش هاي عمومي، تخصصي، تخصصي پيشرفته و اشتغال محور در مراکز آموزشي اين نهاد خبر داد.
وي با اشاره به ارائه آموزش‌هاي کوتاه مدت به فراگيران در قالب دپارتمان‌هاي علوم پزشکي، زبان‌هاي خارجي، علوم کامپيوتر و فناوري اطلاعات، فني و مهندسي، علوم انساني، کشاورزي و منابع طبيعي، هنر و معماري و کارآفريني و تجاري سازي، آموزش کارکنان محترم دولت و آموزش‌هاي مجازي (LMS)، عنوان کرد علاقمندان مي‌توانند در هر يک از دپارتمان‌هاي مذکور دوره‌هاي آموزشي مختلف و متنوع را با استفاده از اساتيد مجرب و مدرن‌ترين شيوه‌هاي آموزشي، آموزش ببينند.
وي يادآور شد که بيش از 70 عنوان دوره آموزشي اين نهاد به صورت مجازي و با محتواي الکترونيکي و تحت وب ايجاد شده که از طريق اينترنت قابل دسترسي است.
رئيس جهاد دانشگاهي استان با اشاره به طراحي و برگزاري دوره‌هاي آموزشي مانند آموزش کامل اجراي کفپوش‌هاي اپوکسي، دستيار دندانپزشک، تکنسين داروخانه، آموزش مراقبت از سالمند، برنامه‌‌نويسي اندرويد، حسابداري، تربيت مربي مهدهاي کودک، تربيت معلم مدارس ابتدايي، عکاسي، فتوشاپ عکاسي، تدوين و اديت فيلم و صدا، دکوراسيون داخلي، دوخت چرم ، تربيت راهنمايان ايرانگردي و جهانگردي، پرورش گياهان زينتي و آپارتماني، مهم‌ترين رويکرد معاونت آموزشي جهاد دانشگاهي را برگزاري دوره‌هاي اشتغال محور برشمرد.
خليلي خاطر نشان کرد که دپارتمان زبان‌هاي خارجي جهاد دانشگاهي استان در حال حاضر در 5 زبان خارجي شامل انگليسي، فرانسه ، آلماني، روسي و عربي به آموزش علاقمندان اين دوره‌ها مي پردازد که اخيراَ نيز آموزش مکالمه زبان عربي را به درخواست فراگيران، با اساتيد مجرب زبان عربي شروع کرده است.
وی افزود: از مهرماه 95 تا مهرماه 96، 16هزار و 97 نفر از آموزش‌هاي عمومي – تخصصي و اشتغال‌محور جهاد دانشگاهي استقبال کردند که نشان از آموزش‌پذيري بالاي مردم فهيم استان دارد.
متقاضيان جهت کسب اطلاعات بيشتر و ثبت‌نام در ترم زمستان مي‌توانند به پرتال jchb.ir  مراجعه و يا با شماره تلفن‌هاي مراکز آموزشي تماس حاصل کنند.

-  مرکز آموزش شماره 1 شهرکرد: بلوار شريعتي، نبش کوچه 17 تلفن: 33332093 و 33345400
-  مرکز آموزش شماره 2 شهرکرد: خيابان وليعصر، روبروي بيمه سلامت تلفن: 32242517
-  مرکز آموزش بروجن: ميدان شهرداري تلفن: 34221230 - 34235080
-  مرکز آموزش فارسان: خيابان شهيد بهشتي، خيابان اشرفي اصفهاني تلفن: 33225330
-  مرکز آموزش سامان: خيابان پاسداران، روبروي داروخانه شبانه روزي، تلفن: 33527464
 
 
 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: