• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9610-885-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

حدود پنج هزار میلیاد تومان اعتبار برای بخشودگی جرایم تسهیلات زیر 100 میلیون تومان تصویب شد

نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه بودجه سال 97 کشور، اعتباری در حدود پنج هزار میلیاد تومان برای بخشودگی جرایم تسهیلات زیر 100 میلیون تومان که در سال‌های 95 و 96 اعطا شده است، مصوب شد.
علی کاظمی در گفت ‌و گو با خبرنگار ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری – اظهار کرد: در خصوص افزایش قیمت حامل‌های انرژی، هدفمندی یارانه‌ها و افزایش نرخ عوارض خروج از کشور، نمایندگان در مجلس با جدیت در حال بررسی هستند.
وی با اشاره به اینکه کارگران بسیاری از چهارمحال و بختیاری در کشورهای حاشیه خلیج فارس همچون کویت مشغول به کار هستند، افزود: با افزایش میزان پیشنهاد شده عوارض برای خروج کشور مخالف هستم.
کاظمی ادامه داد: در حال حاضر این سه موضوع در کمیسیون‌های تخصصی مجلس توسط نمایندگان در دست بررسی است و نتایج تا چند روز آینده مشخص خواهد شد.
عضو فراکسیون نفت و نیرو مجلس در خصوص بخشودگی جرایم وام‌های زیر 100 میلیون تومان گفت: در لایحه بودجه سال 97 کشور، اعتباری در حدود پنج هزار میلیاد تومان برای بخشودگی جرایم تسهیلات زیر 100 میلیون تومان که در سال‌های 95 و 96 اعطا شده است، مصوب شد.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در همین راستا اعتباری از بانک مرکزی به بانک‌های عامل همچون بانک کشاورزی و بانک ملت داده خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: