• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 9610-488-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس هیأت فوتبال چهارمحال و بختیاری انتخاب شد

با حضور رئس فدراسیون فوتبال، طهمورث حیدری به عنوان رئیس هیأت فوتبال چهارمحال و بختیاری انتخاب شد.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – عبدالرحمن قاسمی نهم دی ماه در مجمع انتخابات هیأت فوتبال استان، اظهار کرد: ورزش فوتبال جایگاه ویژه‌ای در کشور و دنیا دارد که از ابتدای برگزاری مسابقات برای صعود به جام‌جهانی تمام کشورها تلاش کردند و ایران نیز موفق شد به این مسابقات صعود کند.
وی افزود: امید است ایران با درایت فدراسیون فوتبال نتایج مطلوبی در جام جهانی کسب کند.
قاسمی با اشاره به وجود بیش از 33 هزار بیمه شده ورزشی در استان، تصریح کرد: از این تعداد 14 تا 15 هزار بیمه ورزشی مربوط به رشته فوتبال است که این نشان از گستردگی این جامعه ورزشی و وجود علاقمندان بسیار در استان است.
وی تاکید کرد: گستردگی این ورزش در استان کار هیأت را دوچندان می‌کند و لازم است برای کسب موفقیت صاحب نظران، کارشناسان، مربیان و رسانه و ... یکدلی بیشتری داشته باشند.
قاسمی اضافه کرد: همکاری مطلوبی با آموزش و پرورش استان برای شناخت استعدادهای ورزشی وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه این استان دو هزار متر از طح دریا ارتفاع دارد، خاطرنشان کرد: استان از نظر جغرافیایی مکان مناسبی برای برپایی اردوهای تیم‌های ملی است که سال گذشته نزدیک به شش اردوی تیم ملی در استان برگزار شد و این امر با کمترین هزینه محقق شد.
قاسمی تصریح کرد: برنامه‌ریزی کلید موفقیت هر هیأت است و امید که هیأت فوتبال استان با یک برنامه‌ریزی دقیق موجب پیشرفت این رشته ورزشی در استان شود.
وی با اشاره به اینکه این هیأت در دوسال گذشته رتبه نخست آموزشی را در میان سایر هیأت‌های ورزش کسب کرده است، گفت: اکنون در داوری، ورزش استان روزهای خوبی را سپری می‌کند و داروران ملی و بین‌المللی از استان در حال فعالیت هستند.
قاسمی با بیان اینکه در استان صنایع بزرگ دولتی و اسپانسر وجود ندارد اما جوانان و بانوان استان موفقیت‌های بسیاری در ورزش کسب کردند، افزود: نزدیک به 15 ورزشکار خانم از استان در تیم‌های ملی فوتبال دختران حضور دارند که این یک افتخار برای استان محسوب می‌شود.
وی گفت: از فدراسیون انتظار می‌رود نگاه ویژه به استان داشته باشند و اعتباری برای تکمیل ساختمان هیأت فوتبال استان که در حال احداث است، تخصیص دهند.
رئیس جدید هیأت فوتبال استان طهمورث حیدری نیز اظهار کرد: برنامه محوری اصول اولیه مدیریت است و باید در این راستا به نگاه برابری به ورزش بانوان و آقایان داشت.
حیدری برنامه‌ریزی برای توسعه اخلاق اسلامی را از ضرویات دانست و گفت: مسابقات ورزشی بایستی با حاکمیت دوستی و محبت میان ورزشکاران همراه باشد.
وی با بیان اینکه روسای هیأت‌ها بازوان اجرایی هیأت هستند، خاطرنشان کرد: میزبانی مسابقات کشوری، حضور درلیگ‌های کشوری، توجه به مناطق روستایی و پیگیری گسترش زیرساخت‌ها از جمله برنامه‌های آتی هیات فوتبال استان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: