• چهارشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 9610-3814-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

راه‌های همکاری شعب بانک ملی چهارمحال و بختیاری و جهاد دانشگاهی استان بررسی شد

در نشستی با حضور رئیس جهاد دانشگاهی و مدیر شعب بانک ملی چهارمحال و بختیاری راه‌های همکاری میان این دو نهاد بررسی شد.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – احمدرضا صباغی ششم دی ماه در این نشست اظهار کرد: آمادگی لازم در شعب بانک ملی استان برای همکاری نهادهایی همچون جهاد دانشگاهی استان وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه شعب بانک ملی در استان 500 پرسنل دارد، تاکید کرد: این بانک می‌تواند در زمینه آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی و اعطای تسهیلات با جهاد دانشگاهی استان همکاری لازم را داشته باشد.
رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری نیز اظهار کرد: جهاد دانشگاهی در پنج زمینه فرهنگی، آموزشی، اشتغال، پژوهشی و مرکز علمی کاربردی در استان فعالیت دارد .
وحید خلیلی محوریت اصلی این مجموعه را فعالیت‌های فرهنگی دانست و افزود: فعالیت خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا، مرکز افکارسنجی، انتشارات جهاد دانشگاهی و برگزاری مسابقات مناظره دانشجویی از مهم‌ترین فعالیت‌های این حوزه است.
وی یکی از شاخصه‌های استان را آموزش‌پذیری خواند و تصریح کرد: ۱۶هزار و ۹۷ فراگير از آموزش‌های کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی استان از مهرماه 95 تا مهرماه 96 بهره‌مند شدند.
خلیلی خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری در برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت، طرح های نظرسنجی و افکار سنجی ، بانک خون بند ناف و طرح‌های پژوهشی و فرهنگی با شعب بانک ملی استان آمادگی همکاری را دارد.
وی در خصوص طرح جدید اشتغال خانگی در استان گفت: این طرح به صورت پایلوت در هشت استان کشور از جمله چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود که جهاد دانشگاهی استان یکی از استان‌های اجرا کننده این طرح است.
وی گفت: در حال حاضر در استان امکان گرفتن سلول‌های بنیادی در زمان تولد نوزاد وجود دارد و این سلول‌ها پس از دریافت، در بانک سلول‌های بنیادی خون بند ناف رویان تهران ذخیره‌سازی می‌شوند.
به گزارش ایسنا، مقرر شد پس از بررسی های لازم، تفاهم نامه همکاری میان جهاد دانشگاهی و شعب بانک ملی استان منعقد شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: