• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 9610-686-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری به عنوان مخترع برتر دانشگاه پیام نور کشور معرفی شد

  امین میرزاخانی نافچی؛ عضو هیأت علمی گروه فنی و مهندسی دانشگاه پیام‌نور مرکز شهرکرد به عنوان مخترع برتر ارتباط با صنعت سال 1396 شمسی دانشگاه پیام نور کشور انتخاب شد.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر که  به میزبانی پیام‌نور مرکز کرج و با حضور سر پرست دانشگاه پیام نور کشور انجام شد ، امین میرزا خانی نافچی به عنوان مخترع برتر سال 1396 شمسی انتخاب شد.
دکتر علیرضا آبرود سرپرست دانشگاه پیام نور استان به همراه دکتر حمید رضایی معاون پژوهشی دانشگاه در پیامی  این افتخار آفرینی را تبریک گفتند.
در متن پیام آمده است :
براستی پژوهش  فرآیند تولید علم است و تولید فناوری به کارگیری یافته های پژوهشی است . تاثیرگذاری پژوهش وفناوری درتمدن کنونی دنیا و درآینده ی آن بسیار روشن و بدیهی است و هرچه در تاریخ بشری به زمان های اخیر نزدیک می شویم این تاثیرگذاری بیشتر می شود .
با افتخار فراوان دستیابی حضرتعالی به  عنوان مخترع برتر دانشگاه پیام نورکشور در سال 96 را به جنابعالی ،  اساتید ، دانشجویان و خانواده محترمتان و مجموعهدانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری تبریک و تهنیت عرض میکنیم.
امیدواریم همواره در مسیر تحقیق و پژوهش موفق و پیروز باشید.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: