• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9610-285-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار چهارمحال و بختیاری:

مدیران تا زمانی‌که متصدی امور هستند، پرتلاش باشند

استاندار چهارمحال و بختیاری در خصوص تغییر مدیران اجرایی در استان، گفت: همه مدیران این استان تلاشگر و انقلابی هستند و تا زمانی که متصدی امور هستند باید همواره با احساس مسئولیت خدمات‌رسانی کرده و پرتلاش باشند.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری- اقبال عباسی چهارم دی‌ماه در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان چهارمحال و بختیاری، شناسایی بسترهای توسعه برای تکمیل زنجیره تولید را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: شناسایی این بسترها، بایستی توسط دانشگاهی یا شرکتی معتبر در کشور انجام شود و سپس به تفکیک هر شهرستان طرح‌های توسعه‌ای در آن‌ها اجرا شود.
استاندار افزود: طرح توسعه پایدار استان در بخش‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی با مشارکت بنیاد علوی و از سوی نخبگان و محققان همین استان اجرا می‌شود.
وی در خصوص تغییر مدیران اجرایی در استان، ادامه داد: همه مدیران این استان تلاشگر و انقلابی هستند و تا زمانی که متصدی امور هستند باید همواره با احساس مسئولیت خدمات‌رسانی کرده و پرتلاش باشند.
عباسی با اشاره به انتشار شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر عزل و نصب مدیران استان، گفت: شاخص اصلی عزل و نصب مدیران توانمندی و کارآمدی آن‌ها است.
استاندار افزود: برای شناسایی هرچه بیشتر پتانسیل و ظرفیت‌های این استان لازم است صدا و سیمای استان مستندی از پتانسیل‌های استان در بخش‌های گردشگری، محصولات ارگانیک، صنایع دستی، صنایع و ..... تهیه و از شبکه‌های سراسری و استانی پخش کنند تا طرح‌های صحیحی توسط مشاورین استانی و کشوری برای توسعه آن ارائه شود.
وی با اشاره به اینکه برخی مواقع از خودروهای دولتی استفاده شخصی می‌شود، تصریح کرد: استفاده از خودروهای دولتی بدون داشتن مجوز در ساعات غیر اداری ممنوع است.
استاندار گفت: خودروهای دولتی برای اجرای وظایف مشخص و معین در هر وزارت خانه و یا شرکت و موسسه دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و به پست سازمانی و مقام معینی اختصاص ندارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: