• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 969-1684-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران خبر داد:

پرداخت بیش از 21 هزار فقره تسهیلات در چهارمحال و بختیاری از سوی بانک قرض الحسنه مهر ایران

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران از پرداخت 21 هزار و 133 فقره تسهیلات در استان طی سال جاری خبر داد.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری- علیرضا ملازاده 16 آذرماه در جمع خبرنگاران استان، اظهار کرد: 21 هزار و 133 فقره تسهیلات با ارزش ریالی دو هزار و 618 میلیارد ریال از سوی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان طی سال جاری پرداخت شده است.
وی با اشاره به اینکه بانک مهر ایران اولین و بزرگترین بانک تخصصی قرض الحسنه در کشور است، تصریح کرد: پرداخت تسهیلات در این بانک در حوزه اشتغال، کارآفرینی،معیشت، ازدواج و تسهیلات درمانی است.
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به اینکه بانک مهر ایران یکی از سه بانک کشور در ارائه تسهیلات ازدواج است، افزود: در طول 10 سال فعالیت این بانک، 10 هزار فقره تسهیلات ازدواج در استان پرداخت شده است که 700 فقره آن مربوط به سال 96 بوده است.
ملازاده با اشاره به وجود 21شعبه از این بانک در سطح استان، ادامه داد: تا کنون بیش از 150 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه در چهارمحال و بختیاری پرداخت شده است.
وی در ادامه با بیان اینکه برنامه مسئولیت اجتماعی در دستور کار قرار گرفته شده است، افزود: در حال حاضر یک‌هزار و 18 قلم کالا در مدارس فلارد،کوهرنگ، بازفت و کیار توزیع شد.
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران اظهار کرد:هم اکنون 400 فقره تسهیلات با ارزش ریالی 195 میلیارد ریال به مددجویان کمیته امداد و 200 فقره با ارزش سه هزار و 900 میلیارد ریال به مددجویان بهزیستی اعطا شد.
وی با بیان اینکه این بانک کمترین میزان معوقات میان دیگر بانکهای کشور را دارد، افزود: میزان معوقات نسبت به تسهیلات پرداخت شده حدود دو درصد است.
ملازاده تصریح کرد: منابع این بانک در چهارمحال و بختیاری سه هزار میلیارد ریال و میزان تسهیلات پرداختی سه هزار و 500 میلیارد ریال است.
وی تغییر استراتژیک از وام‌های مصرفی به سمت تسهیلات اشتغال‌زایی، توسعه مشارکت در برنامه‌های مسئولیت اجتماعی و گسترش خدمات‌رسانی به روستاها و راه‌اندازی شعب سیار در روستاها را از برنامه‌های آینده بانک قرض‌الحسنه مهر ایران عنوان کرد.
ملازاده به رشد استقبال گسترده مردم و افتتاح حساب چشمگیر مردم در این بانک اشاره کرد و خاطرنشان کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران یکی از بانکهای شاخص در بحث خدمات‌رسانی، خدمات اینترنتی و جوان گرایی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: