• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 969-7614-5
  • خبرنگار : 76
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اظهار تأسف اتحادیه پوشاک زمستانی از سرد نشدن هوا:

پوشاک زمستانی، 40 درصد زیر قیمت خرید به فروش می‌رسد

رئیس اتحادیه پوشاک شهرستان شهرکرد گفت: متأسفانه به دلیل سرد نشدن هوا فروشندگان، پوشاک زمستانی را 40 درصد زیر قیمت خرید به فروش می‌رسانند.
منصور کیانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری- اظهار کرد: به دلیل عدم سرد شدن هوا و کاهش تقاضای پوشاک زمستانه، بازار با رکود شدیدی مواجه شده است.
وی با اشاره به اینکه به دلیل سرد نشدن هوا فروشندگان، پوشاک زمستانی را 40 درصد زیر قیمت خرید به فروش می‌رسانند، تصریح کرد: امسال نسبت به سال گذشته فروش پوشاک نیز 40 درصد کاهش داشته است.
کیانی افزود: گزارش‌های میدانی و بازدیدهای مستمر اتحادیه از مراکز عرضه پوشاک زمستانه حاکی از آن است که بیش از نیمی از پوشاک زمستانه عرضه شونده، وارداتی است.
رئیس اتحادیه پوشاک شهرستان شهرکرد از تعطیلی بسیاری از کارگاه‌های تولیدی در استان و کشور طی سال‌های اخیر خبر داد و گفت: اگرچه کیفیت تولیدات این کارخانجات از پوشاک وارداتی بهتر بود ولی به دلیل فزونی قیمت تمام شده و تقاضای کم، این کارخانجات تعطیل شدند.
وی خاطرنشان کرد: همواره برای انتخاب برندهای معتبر پوشاک و اعطای این مجوز با حساسیت و وسواس عمل می‌شود زیرا که کیفیت، قیمت، طراحی و همچنین رعایت معیارهای اسلامی و اصول فرهنگی از جمله شاخص‌هایی هستند که برای تولید برندهای خارجی در ایران مورد توجه همه اعضای این اتحادیه قرار می‌گیرند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: