• سه شنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 969-1386-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون فرهنگی دانشگاه شهرکرد:

تربیت نیروی متخصص در دانشگاه نقش موثری در پیشرفت کشور دارد

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه شهرکرد گفت: تلاش می‌شود در دانشگاه نیروی متعهد، متخصص و مطالبه‌گر تربیت شود که اگر این مهم محقق نشود، نقش موثری در پیشرفت کشور نخواهد داشت.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری – حمیدرضا عزیزی شامگاه دوشنبه در جشن هفته وحدت و روز دانشجو در دانشگاه شهرکرد، اظهار کرد: پیامبر اسلام (ص) برای رسیدن به مکارم اخلاق مبعوث شدند و در طول عمر خویش این مهم را به همگان نشان دادند.
وی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت و روز دانشجو، افزود: استکبار در تلاش است تا کشتارهای انجام شده به دست تکفیری‌ها را به نام اسلام به دنیا معرفی کند و چهره‌ای خشن از اسلام نشان دهد.
عزیزی با اشاره به شهادت سه دانشجو در ماجرای کودتای 28 مرداد و ساقط شدن دولت مصدق که با اعتراض دانشجویان مواجه شد، تصریح کرد: هر سال این روز گرامی داشته می‌شود.
وی ادامه داد: تلاش می‌شود در دانشگاه نیروی متعهد، متخصص و مطالبه‌گر تربیت شود که اگر این مهم محقق نشود، نقش موثری در پیشرفت کشور نخواهد داشت.
معاون فرهنگی دانشگاه شهرکرد با بیان اینکه متولیان آموزش کشور در دو بُعد سخت افزاری و نرم‌افزاری تکالیفی برعهده دارند، تاکید کرد: در بُعد سخت افزاری احداث ساختمان و فضای آموزشی مناسب است که در چند سال گذشته در حد مقدورات فراهم شده است.
عزیزی خاطرنشان کرد: در بُعد نرم‌افزاری آموزش به دانشجویان و بهره‌گیری از عالی‌ترین سطح آموزش و استفاده از وسایل کمک آموزشی مناسب فراهم می‌شود.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: