• یکشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 969-587-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ایجاد انگیزه در افراد جامعه برای مراجعه به کتابفروشی‌ها با اجرای طرح «پاییزه کتاب»

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با بیان این که تأثیرگذاری طرح‌های فصلی موسسه خانه کتاب برمیزان افزایش مطالعه موثر است، گفت: «پاییزه کتاب» باعث ایجاد انگیزه در مردم برای مراجعه به کتابفروشی می‌شود.
جواد کارگران در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - اظهار کرد: دومین «پاییزه کتاب» از دوم آذر ماه همزمان با روز کتابگردی در کتابفروشی‌های عضو طرح آغاز شده است و تا ۲۲ آذر ماه در مراکز استان‌ها و دوم دی‌ماه در شهرستان‌ها اجرا می‌شود.
وی با بیان اینکه در «پاییزه کتاب» علاقه مندان می‌توانند در چند نوبت و از چند کتابفروشی، کتاب‌های عمومی را با ۲۰ درصد تخفیف و کتاب‌های کودک و نوجوان را با ۲۵ درصد تخفیف از کتابفروشی‌های عضو طرح خریداری کنند، گفت: کتابفروشان این استان رضایت کامل از اجرای طرح «پاییزه کتاب» دارند.
کارگران ادامه داد: در شرایطی که نشر کشور دچار مشکل است، کتابفروشان به حضور مردم و خرید کتاب نیاز مبرم دارند؛ خوشبختانه اجرای طرح‌های فصلی موسسه خانه کتاب این مهم را محقق کرده است.

وی ضمن تأکید بر استمرار اجرای طرح «پاییزه کتاب» در سال‌های آینده، خاطرنشان کرد: پیشنهاد می‌کنیم در صورت امکان به منظور تأثیرگذاری بیشتر، مبلغ یارانه اختصاص یافته به این طرح هر سال با افزایش قابل توجهی مواجه شود.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: