• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 969-488-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

چهارمحال و بختیاری ظرفیت برگزاری مسابقات بین‌اللملی را دارد

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: چهارمحال و بختیاری به دلیل موقعیت تفریحی و گردشگری ظرفیت و پتانسیل برگزاری مسابقات بین‌المللی را دارد.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – اقبال عباسی11 آذرماه در نشست رئیس فدراسیون تیراندازی، با اشاره به اینکه چهارمحال و بختیاری به دلیل موقعیت تفریحی و گردشگری ظرفیت و پتانسیل برگزاری مسابقات بین‌المللی را دارد، اظهار کرد: میزبانی مسابقات بین‌المللی ورزشی برای استان حائز اهمیت بوده و سبب توسعه گردشگری و توریسم ورزشی در استان می‌شود.
وی افزود: میزبانی مسابقات بین‌الملی در برخی رشته‌های ورزشی و حضور ورزشکاران داخلی و خارجی به استان باعث می‌شود پتانسیل‌ها و توانمندی‌های این استان برای دیگران شناخته شود.
وی میزبانی مسابقات بین‌المللی کشتی، والیبال و دومیدانی را در استان پیشنهاد کرد و گفت: با توجه به پتانسیل‌های مطلوبی که در تمام نقاط استان وجود دارد باید شرایط برای قهرمانان استانی فراهم شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری نیز اظهار کرد: چهارمحال و بختیاری در رشته‌های اهداف‌پروازی، تراپ و تپانچه قهرمانان بسیار دارد و امید است با حمایت آنان به جایگاه اصلی خود دست یابند.
عبدالرحمن قاسمی افزود: شهرداری‌ها باید برای ورزش تراپ مبلغ 150 میلیون تومان اعتبار اختصاص می‌دادند که متاسفانه هیچ‌گونه اعتباری تخصیص داده نشد و لازم است این گونه مسائل از سوی هیئت تیراندازی استان پیگیری شوند.
وی خاطرنشان کرد: در دولت یازدهم دو زمین تراپ در استان با حمایت بخش خصوصی تهیه شد و چنانچه اعتباراتی از سوی شهرداری‌ها جذب شود قطعا زمین‌های دیگری تهیه خواهند شد.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: