• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 969-388-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس فدراسیون تیراندازی؛

فدراسیون تیراندازی ایران؛ دومین مرکز فعال آکادمی آسیا

رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: فدراسیون تیراندازی ایران دومین مرکز فعال آکادمی آسیا است.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – علی دادگر 11 آذرماه در نشست با استاندار چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: آکادمی تیراندازی آسیا با هدف ارتقا سطح علمی و آموزشی این رشته با حمایت مستقیم کنفدراسیون تیراندازی آسیا شکل گرفته است.
وی افزود: فدراسیون تیراندازی ایران یکی از مجهزترین فدراسیون‌های کشور است و توجه به تیراندازی در میان رشته‌های پایه و پرمدال می‌تواند بهترین تقویت کننده و انگیزه‌ساز برای فدراسیون تیراندازی و ورزشکاران باشد.
رئیس فدراسیون تیراندازی با اشاره به اینکه چهارمحال و بختیاری دارای پتانسیل‌های بسیار در زمینه تیراندازی است، تصریح کرد: این استان اگرچه تا کنون در این زمینه سرمایه‌گذاری نکرده است ولی با وجود پتانسیل‌ها و تیراندازان قهرمان می‌تواند موفق عمل کند.
دادگر گفت: علم تیراندازی یکی از علوم پیچیده ورزشی است و باید سطح علمی این رشته در ایران در بین اهالی ورزش، مربیان و داوران تقویت شود.
رئیس فدراسیون تیراندازی هدف این فدراسیون را قهرمان‌پروری و حفظ محیط زیست دانست و گفت: وجود چنین مکان‌هایی علاوه بر قهرمان‌پروری، باعث تخلیه هیجانات شکارچیان و حفظ محیط زیست خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه این رشته جزء سه رشته برتر و پرمدال المپیک است، تصریح کرد: ضرورت توجه بیشتر به رشته‌های مدال‌آوری همچون تیراندازی بر هیچکس پوشیده نیست و باید موفقیت و افزایش مدال آوری در المپیک‌ها سرلوحه کار مدیران ورزش کشور باشد.
رئیس فدراسیون تیراندازی کشور خاطرنشان کرد: امید است بتوان سیاست‌های توسعه‌ای ورزش را با تأکید بر آموزش، به بهترین شکل پیش برد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: