• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 969-288-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس هیئت تیراندازی چهارمحال و بختیاری منصوب شد

با حضور رئیس فدراسیون تیراندازی، دبیر فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان استان مریم سلطانی به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیئت تیراندازی چهارمحال و بختیاری منصوب شد.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – عبدالرحمن قاسمی 11 آذر ماه در مجمع انتخابات هیئت تیراندازی استان، اظهار کرد: هیئت تیراندازی استان دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فراوانی است که باید به آن‌ها توجه کرد.
وی با اشاره به اینکه در گذشته قهرمانان زیادی در رشته تیراندازی در استان وجود داشت، افزود: باید شرایط به زمان‌های گذشته بازگردد و با توجه به پتانسیل‌های مطلوبی که در تمام نقاط استان وجود دارد باید شرایط برای قهرمانان استانی فراهم شود.
قاسمی گفت: لازم است هیئت تیراندازی به قهرمانان و مدال‌آوران این رشته توجه ویژه‌ای داشته باشد و قطعا همدلی و صمیمیت این هیئت را به موفقیت خواهد رساند.
وی ادامه داد: پنج سالن تیراندازی بسیار بزرگ در پنج شهرستان استان وجود دارد که فاقد هر گونه تجهیزات مربوط به رشته تیراندازی هستند که باید به این گونه مسائل توجه ویژه‌ای شود.
قاسمی با اشاره به وجود زمین تراپ در استان، خاطرنشان کرد: شهرداری‌ها باید برای ورزش تراپ مبلغ 150 میلیون تومان اعتبار اختصاص می‌دادند که متاسفانه هیچ‌گونه اعتباری تخصیص داده نشد و لازم است این گونه مسائل از سوی هیئت تیراندازی استان پیگیری شوند.
 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: