• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۲
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 969-285-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تاکید استاندار چهارمحال و بختیاری بر اجرایی شدن تمامی مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

استاندار چهارمحال و بختیاری بر اجرای تمامی مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: نباید بر خلاف مصوبات این ستاد اقدام شود.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری – اقبال عباسی اول آذرماه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: لازم است تمامی دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل استان مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کرده و خلاف آن عمل نکنند.
عباسی بیان کرد: همان گونه که به بانک‌ها برای ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان فشار آورده می‌شود، بانک‌ها نیز باید مطالبات خود را وصول کنند و این مهم اجرا شود.
وی با تاکید بر اینکه بایستی تلاش شود تا کارخانجات تعطیل نشوند، ادامه داد: بدهی واحدهای تولیدی بدهکار به بانک‌های عامل نباید منجر به تعطیلی کارخانه‌ها و بیکاری کارگران مشغول در آن‌ واحدها شود. 
استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: مدیران بانک های عامل موظفند تا زمان تعیین تکلیف واحدهای تملیکی بدهکار نسبت به فعال بودن کارخانه و اشتغال کارگران اقدام کنند.
عباسی خاطرنشان کرد: اگر واحدهای تولیدی بدهکار در مهلت معین شده نسبت به تعیین تکلیف بدهی خود به بانک‌های عامل اقدام نکنند، بانک‌ها می‌توانند مطابق قانون با آن واحد تولیدی بدهکار برخورد کنند. 
وی گفت: مشکل واحد تولیدی محصولات و اتصالات پلی اتیلن با حضور مسولان بانک ملی، سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت و مديريت و برنامه ريزی استان پیگیری و تصمیم لازم اتخاذ شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: