• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 963-14714-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انعکاس عملکرد کاری هر اداره وظیفه روابط عمومی است

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: انعکاس عملکرد حوزه کاری هر اداره و ارائه گزارش وظیفه روابط عمومی آن است.

به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – قاسم سلیمانی دشتکی 29 خردادماه در هشتمین همایش تجلیل از روابط عمومی‌های برتر استان، اظهار کرد: دولت با تمام مشکلات و سختی‌هایی که داشت توانست در این راه موفقیت‌هایی را نیز کسب کند.

سلیمانی دشتکی با اشاره به مسئله برجام، افرود: تیم دیپلماتیک و رئیس جمهور مجدانه در راستای این مهم، تلاش کردند و توانستند موفقیت‌هایی از طریق برجام برای کشور بدست آوردند.

وی گفت: فرمان مقام معظم رهبری واجب و فصل‌الخطاب کارهاست و زمانی که سخنی توسط ایشان صادر شود همه افراد ملزم به اطاعت از سخنان وی هستند.

وی خاطرنشان کرد: مهار تورم و گرانی، افزایش 15 درصدی نرخ رشد اقتصادی، احیای جایگاه کشور در عرصه بین الملل و احقاق حقوق کشور بخشی از عملکرد دولت یازدهم است.

سلیمانی دشتکی از 2.5 برابر شدن اعتبارات عمرانی استان در سالجاری خبر داد و گفت: امسال 710 میلیارد ریال اعتبار عمرانی به استان اختصاص داده شده که این موضوع منشا تحول در استان می شود.

وی با اشاره به عملکرد دولت یازدهم، گفت: تمام موفقیت‌هایی که در کشور کسب شده نشان از هنر دولت است و جای هیچ‌گونه اقدام عوام فریبانه‌‍ای را ندارد.

سلیمانی دشتکی با اشاره به اینکه مدیر هر اداره از طرف رئیس دفتر، مسئول حراست و روابط عمومی لطمه می‌خورد یا موفق می‌شود، تأکید کرد: نقش مسئول روابط عمومی‌ ادارات از نقش دو مسئول دیگر مهم‌تر و قوی‌تر است.

وی گفت: روابط عمومی‌ها موظف به اعلام و بیان عملکرد اداره مربوطه هستند که پیشنهاد می‌شود با برگزاری همایش‌ها و تهیه کلیپ‌هایی از عملکرد خود، مردم از اقدامات انجام شده مطلع کنند.

استاندار خاطرنشان کرد: انعکاس عملکرد کاری هر اداره و ارائه گزارش، وظیفه  روابط عمومی است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری نیز با اشاره به اینکه در سال جاری فراخوانی در خصوص ارزیابی روابط عمومی ادارات در پنج حوزه به دستگاه‌های اجرایی استان ارسال شد، گفت: با حساسیت بالا و رقابت تنگاتنگ میان ادارات مختلف، هفت نفر از روابط عمومی‌های برتر استان در این فراخوان انتخاب شدند.

احسان فروزنده افزود: نقص در انعکاس اخبار موجب نادیده گرفتن فعالیت مدیران و کارکنان ادارات خواهد شد.

وی گفت: خوشبختانه با ایجاد فضای جدید ارتباطی فرصت مناسبی را برای انعکاس اخبار فراهم شده است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری با اشاره به اینکه روحیه ارتباط جمعی در کشور بالا است، تصریح کرد: اطلاع‌رسانی موفق نیازمند مولفه صحیح و ابزار کارآمد است.

فروزنده ادامه داد: کتمان کردن واقعیت‌ها می‌تواند لطمات بسیاری را به کشور وارد ‌کند.

وی خاطرنشان کرد: بنای دولت ایجاد تنش در کشور نبوده و بنای آن خدمت همه جانبه به مردم است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری احترام به افکار عمومی را لازمه کار مسئولان روابط عمومی دانست و تاکید کرد: بایستی از ظرفیت‌های فضای مجازی استفاده شود.

به گزارش ایسنا، در پایان همایش از از هفت نفر از روابط عمومی‌های برتر ادارات استان با اهداء لوح و تندیس همایش، تقدیر شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: