• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۳
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 963-2486-5
  • خبرنگار : 76
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

احداث مجتمع فرهنگی و آموزشی در شهر چلگرد

معاون سابق فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از احداث مجتمع فرهنگی و آموزشی در شهر چلگرد واقع در شهرستان کوهرنگ خبر داد.

به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری- مهرداد شهرانی 28 خرداد ماه در آئین تودیع و معارفه سرپرست و معاونان رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، اظهار کرد: مجتمع فرهنگی و آموزشی در شهر چلگرد واقع در شهرستان کوهرنگ در زمینی به مساحت 450 هزار مترمربع احداث می‌شود.

شهرانی با اشاره به عدم وجود جاده دسترسی به این مجتمع، تصریح کرد: مقرر شد مشکل عدم دسترسی با احداث پل در قسمتی از مسیر که از رودخانه میگذرد برطرف شود ولی متأسفانه این طرح تا کنون به دلیل اعتراضات برخی افراد به پیمانکار، اجرایی نشده است.

وی از اعطای 500 میلیون تومان اعتبار برای احداث پل دسترسی به مجتمع خبر داد و افزود: در صورت پیگیری مسئولان و تخصیص اعتبار مراحل احداث مجتمع تسریع خواهد شد.

معاون سابق فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به اینکه این مجتمع جزء چهار مجتمع بزرگ فرهنگی، آموزشی کشور خواهد شد، گفت: این مجتمع‌های فرهنگی آموزشی با هدف آموزش، رفاه و فعالیت برای دانشجویان دانشگاه‌های کشور احداث می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: برای رفع بن‌بست شهر چلگرد، دانشگاه اهواز، یزد، کاشان و اصفهان در ساخت این سرمایه‌گذاری کمک کردند.

شهرانی با اشاره به فسخ قرارداد فروش خوابگاه خیابان آیت‌الله کاشانی طی سال‌های اخیر، تصریح کرد: با تشکیل چندین جلسه دادگاه رأی به نفع دانشگاه صادر شد و اکنون حدود پنج سال است که پرونده در قوه قضائیه بدون رسیدگی باقی مانده است.

وی در پایان از مجمع نمایندگان استان خواست که نسبت به پیگیری این موضوع اقدام کنند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: