• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۶
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 963-2386-5
  • خبرنگار : 76
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست و مسئولین جدید دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد معرفی شدند

سرپرست، معاون و سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد معرفی شدند.

به گزارش ایسنا- منطقه چهارمحال و بختیاری – 28 خرداد ماه در آئینی سرپرست، معاون و سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد معرفی شدند.

در این آئین از تلاش‌ها و زحمات مرتضی هاشم‌زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مهرداد شهرانی معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه تقدیر و تشکر شد و ارسلان خالدی‌فر به عنوان سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، سیدعلی محمد هاشمی‌نیا به عنوان معاون فرهنگی و امور دانشجویی و فریده دارابی به عنوان سرپرست دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد معرفی شدند.

نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی در این آئین با اشاره به توسعه زیرساخت‌های بهداشتی در استان، اظهار کرد: در مناطق محروم استان نیز لازم است خدمات بهداشتی ویژه‌ای انجام شود.

خدیجه ربیعی توسعه پایدار را رمز توسعه یک کشور دانست و گفت: توسعه پایدار زمانی محقق می‌شود که تمامی جمعیت جامعه در این امر در نظر گرفته شوند.

وی افزود: امید است با اتحاد و همدلی مسئولان، مشکلات مردم به خصوص در بخش بهداشت و درمان رفع شود.

ارسلان خالدی‌فر، سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد نیز خاطرنشان کرد: مناطق محروم استان نیازمند نگاه ویژه در حوزه بهداشت و درمان هستند و امید است این موضوع از طرف مجمع نمایندگان استان پگیری شود.

   

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: