• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 963-13414-5
  • خبرنگار : 76
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مساعدت بانک‌ها در کاهش مشکلات بیکاری و اقتصاد کشور موثر است

نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: مساعدت و همراهی مجموعه بانکی در کاهش مشکلات دولت در بخش اشتغال و اقتصاد موثر است.

به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – علی کاظمی 27 خرداد ماه در شورای هماهنگی بانک‌های استان چهارمحال و بختیاری، با اشاره به وضعیت نامطلوب اشتغال و وجود محرومیت در چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: برای رفع این مشکلات باید همواره برای جذب اعتبارات از محل تسهیلات یک میلیون و 500 هزار دلاری صندوق توسعه ملی تلاش کرد.

وی افزود: تهیه طرح توسعه روستایی باعث جذب بیشتر اعتبارات از محل این تسهیلات می‌شود .

نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی گفت: مساعدت و همراهی مجموعه بانکی در کاهش مشکلات دولت در بخش اشتغال و اقتصاد موثر است.

وی با اشاره به اینکه برخی بانک‌های استان شعبه‌های خود را در برخی شهرهای استان تعطیل کرده اند، تصریح کرد: راه‌اندازی باجه و یا نصب دستگاه خودپرداز در نقاطی از استان که فاقد شعبه بانکی هستند یا شعبه بانکی در آن‌ها تعطیل شده است باید در دستور کار مدیران عامل بانک‌های استان قرار گیرد.

کاظمی شناسایی صاحبان این شرکت‌ها و پیمانکاران و برنامه‌ریزی به منظور انجام فعالیت های اقتصادی آنان در استان توسط مسئولان دستگاه های اجرایی را امری ضروری دانست و گفت: با این اقدام می توان اهداف شعار سال (اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال) را محقق کرد.

نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خوشبختانه عملکرد دولت یازدهم در حوزه اقتصاد کشور مطلوب بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: