• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 963-3684-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اقدامات شرکت توزیع نیروی برق چهار محال وبختیاری در عبور از پیک تابستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهار محال و بختیاری گفت: این نهاد در راستای مدیریت مصرف برق و کاهش پیک بار در فصل تابستان و کاهش خاموشی‌ اقدام به اجرای طرح‌های فنی، آموزشی، تبلیغی، فرهنگی و... کرده است .

مجید فرهزاد در گفت ‌و گو با خبرنگار ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - با اشاره به رایگان شدن برق مصرفی کشاورزان که یکی از طرح‌های تشویقی این شرکت در راستای کاهش پیک بار تابستان است، اظهارکرد: کشاورزانی طی ساعات 19 الی 23 که پیک بار مصرف است چاه‌های کشاورزی خود را خاموش کنند، با حضور در امور برق شهرستان‌های خود و امضای تفاهم نامه از برق رایگان کشاورزی بهره‌مند خواهند شد .

وی ضمن دعوت از همه مشترکین برای همکاری در مدیریت مصرف برق ، افزود: این شرکت به منظور عبور از پیک بار تابستان و کاهش خاموشی‌ها، جلسات جداگانه آموزشی و تبلیغی با حضور صاحبان صنایع، کشاورزان، فرماندهان بسیج ادارات، نمایندگان انرژی ادارات، کارشناسان جهاد کشاورزی و نمایندگان انرژی مشترکین صنعتی برگزار کرده است .

فرهزاد تصریح کرد: طی این جلسات راهکارهای مدیریت مصرف برق و طرح‌های همکاری و تشویقی مختلفی برای کاهش پیک بار، ارائه شده است .

وی تشکیل اکیپ‌های جمع آوری لامپ‌های پرمصرف، تست مستمر لوازم اندازه‌ گیری، اجرای طرح فهام به منظور کنترل و پایش مصارف مشترکین، اطلاع رسانی و تبلیغات تلویزیونی، برگزاری دوره‌های آموزشی آشنایی با انرژی‌های تجدید پذیر ویژه مدارس، برگزاری نشست‌های تخصصی با مسئولین مرتبط با حوزه‌های آموزشی را از اقدامات انجام شده در خصوص مدیریت مصرف برق عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی و امضای تفاهم نامه همکاری در زمینه مدیریت مصرف برق با صاحبان صنایع و کشاورزان استان از دیگر اقدامات انجام شده این شرکت در اشاعه فرهنگ اصلاح الگوی مصرف و مدیریت این انرژی است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: