• جمعه ۲۶ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 963-2485-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا


رستگاری در زیر پرچم ولایت علوی امکان‌پذیر است

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت:راه رستگاری در این عالم تنها، ماندن در زیر پرچم ولایت علوی و ماندن در راه ولایت است.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - حجت الاسلام محمدعلی نکونام ۲۶ خرداد در خطبه‌های نماز جمعه شهرکرد، اظهار کرد: هر سوره و آیه‌ای از قرآن که نازل می‌شود بر درجات مومن با تلاوت آن افزوده می‌شود.
وی افزود:کسانی که منافق بوده و پیامبر را باور ندارند دارای قلب مریضی هستند و همواره در ذلالت باقی می‌مانند.
حجت الاسلام نکونام با اشاره به اینکه امروز بسیاری از افراد غرق در جریان فکری خود می‌شوند، تصریح کرد: این افرادحاضر نمی‌شوند فکر افراد دیگر را تحمل کنند و به آنچه آن جریان فکری گفته عمل می‌کنند.
وی گفت: اسلام از مومنان و تمام افراد جامعه خواسته حق را بشناسند و تمام اعمال را با حق محک بزنند.
امام جمعه شهرکرد خاطرنشان کرد: بعد از امام، ولی فقیه و نائب امام عصر پرچم‌دار انقلاب است پس حق بوده و عمل به هر چه غیر از آن باطل است.
وی گفت: دغدغه این شب‌ها و روزهای مومنان بهره‌گیری کامل و لازم از برکات این ایام و لیالی قدر است.
نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: غفران الهی و تجدید نظر در اعمال و تقدیر بر مومن متقی در راستای سعادت ابدی است که باید تلاش شود ماندگاری اعمال به سعادت منتهی شود.
وی تاکید کرد: سعادت ابدی در این است که انسان در جریان امامت و ولایت ماندگار باشد نه اینکه در تاریخ زندگی کند.
امام جمعه شهرکرد تصریح کرد: بایستی تاریخ را وارد زندگی خود کنیم و از تک تک جریان های آن عبرت بگیریم که این راه سعادت است.
وی با اشاره به شهادت حضرت علی (ع)، گفت: مکتب و راه امام علی (ع) بی‌نظیر بوده است و تمام افراد در حال الگوگیری از این شخصیت بزرگوار هستند.
خطیب جمعه شهرکرد شهادت طلبی، جهاد، مقاومت، روشنگری و ایستادگی را از ویژگی‌های محب اهل بیت دانست و تصریح کرد:بایستی با این ویژگی‌ها ادعا به واقعیت تبدیل شود و در این جایگاه محکم و مقاوم ایستادگی کرد.
وی گفت:راه رستگاری در این عالم تنها، ماندن در زیر پرچم ولایت علوی و ماندن در راه ولایت است که این مسأله بسیار مهمی است.
حجت الاسلام نکونام با اشاره به مراقبت بر رستگاری و سعادت، تصریح کرد: دشمن تلاش می‌کند که رستگاری افراد و راه ولایت را از انسان ها جدا کند که روز قدس ایستادن در برابر دشمنان اسلام است.
وی با اشاره به اینکه روز قدس نه گفتن به فتنه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان است، خاطرنشان کرد: روز قدس روز دفاع از افرادی است که زبان گویایی برای دفاع از خود ندارند و شرکت تمام افراد در راهپیمایی روز قدس نشان از این است که بتوان محکم و قاطع در برابر دشمن ایستادگی کرد.
حجت الاسلام نکونام در پایان با اشاره به گفته رهبر در خصوص آتش به اختیار، خاطرنشان کرد: کشور دارای سازوکارهایی حساب شده و منظم است که آتش به اختیار و انجام ندادن وظایف توسط افرادی خاص، نباید موجب نفوذ دشمن به داخل کشور شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: