• شنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 963-2085-5
  • خبرنگار : 76
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار چهارمحال و بختیاری؛

مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف به جذب اعتبارات اسناد خزانه هستند

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی موظفند تا پایان ماه جاری اعتبارات اسناد خزانه را جذب کنند.

به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - قاسم سلیمانی دشتکی 20 خرداد ماه در نشست بررسی اعتبارات اسناد خزانه چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی تا پایان ماه جاری برای جذب اعتبارات اسناد خزانه فرصت دارند و در صورت جذب نشدن ریالی از اسناد خزانه با مدیران سهل‌انگار برخورد جدی می‌شود.
وی افزود: مدیرانی که توان جذب اعتبارات اسناد خزانه و یا سایر ردیف‌های اعتباری را ندارند بایستی استعفای خود را اعلام و مدیریت را به افراد قوی‌تر واگذار کنند.
استاندار با اشاره به معضل و بحران آب در شهرستان سامان، تصریح کرد: برای رفع این مشکل مدیران عامل شرکت‌های آب منطقه‌ای و آب و فاضلاب شهری استان به تهران سفر و این موضوع تا پایان همین هفته تعیین تکلیف شود، در غیر این صورت به استان برنگردند و استعفای خود را اعلام کنند.
وی با اشاره به غیبت برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در این نشست خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی زمان برگزاری جلسه ضعیف بوده است در حالیکه جلسات مهم باید علاوه بر ارسال دعوتنامه کتبی، از طریق تماس تلفنی نیز به مدیران مربوطه اطلاع‌رسانی شود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری نیز اظهار کرد: سهمیه استان از اسناد خزانه طی سال گذشته، یکهزار و 620 میلیارد ریال و از اوراق مشارکت 934 میلیارد ریال بوده است.
حبیب الله وفایی از جذب 700 میلیارد ریالی اعتبارات اسناد خزانه سهمیه چهارمحال و بختیاری در سال گذشته خبر داد و گفت: مابقی اعتبارات در سال 1395 تا پایان خرداد امسال جذب می شود.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: