• جمعه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۱
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 963-1685-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ریشه حوادث 17 خرداد را باید در تغییر کالبد سیاسی و امنیتی خاورمیانه ای دنبال کرد

نماینده مردم شهرستانهای شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: ریشه حوادث 17 خرداد را باید در تغییر کالبد سیاسی و امنیتی خاورمیانه ای دنبال کرد که براساس منافع مثلث غربی عبري عربی، در پی کشاندن آتش افراط گرایی، ترور، خشونت و بی ثباتی به خاک ایران اسلامی هستند. 

به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – با صدور بیانیه‌ای در خصوص اقدام تروریستی اخیر در تهران اظهار کرد: دشمنان قسم خورده این آب و خاک دیگر بار با حمله ای درد منشانه که ضعف و اضمحلالشان را اشاره می‌کند، مظلومیت تاریخی ملت مسلمان ایران را به جهانیان نشان دادند.

اگرچه حوادث دردناک تهران برای ایرانیان یادآور خاطرات تلخ اقدامات تروریستی گذشته بود، اما به وضوح نشان داد ایران و ایرانی بزرگترین قربانی تروریسم است.
ریشه حوادث 17 خرداد را باید در تغییر کالبد سیاسی و امنیتی خاورمیانه ای دنبال کرد که براساس منافع مثلث غربی عبري عربی، در پی کشاندن آتش افراط گرایی، ترور، خشونت و بی ثباتی به خاک ایران اسلامی هستند. 
حملات ترویستی تهران اگرچه تهدیدی برای امنیت کشور به شمار می‌آمد اما می‌بایست فرصتی باشد در جهت تقویت وحدت عمومی و همبستگی ملی ایرانیانی که اینگونه حوادث تاثیری بر اراده خلل ناپذیرشان نخواهد داشت.

این جانب حمله تروریستی به خانه ملت و حرم مطهر امام راحل عظیم الشان(ره) و به شهادت رساندن تعدادی از هم میهنان بی گناه را محکوم نموده و به خانواده ی بزرگوار بازماندگان تسلیت عرض می‌نمایم. 
بر خود لازم می دانم از مجاهدت های فداکارانه نیروهای امنیتی و انتظامی، پاسداران غیور انقلاب اسلامی و همچنین جمیع مردم شریف حوزه ی انتخابیه که از زمان وقوع حادثه با تماس و پیام های محبت آمیز خود نسبت به سلامتی این حقیر ابراز نگرانی نمودند، صمیمانه تشکر می‌نمایم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: