• جمعه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 963-1585-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

توطئه منافقان و معاندین داخل و خارج از کشور باید همواره سرکوب شود

  نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: توطئه منافقان و معاندین داخل و خارج از کشور باید همواره سرکوب شود. 

به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری- حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام 19 اردیبهشت ماه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرکرد، اظهار کرد: ایستادگی در برابر کفار، منافقان و فتنه گران جهاد آگاهانه است.
وی افزود: فتنه‌شناسی همراه با بصیرت و شناخت نسبت به دشمنان وظیفه مسلمانان است و این بینش باعث می‌شود ذلت دشمن بر مومنان تحمیل نشود.

امام جمعه شهرکرد خاطرنشان کرد: قتال همراه با غلظت، سختی و شدت در مقابل منافقین که به اشکال مختلف درصدد تضعیف جامعه نورانی مسلمانان هستند، از تکالیف است و توطئه‌های منافقان و معاندین داخل و خارج از کشور باید همواره سرکوب شود.

  نماینده ولی‌فقیه در استان در ادامه گفت: مبارزه با دشمن نباید به رأفت و رحمت باشد و طبق فرموده قرآن این امر منافاتی با خلق و خو و کرامت انسانی ندارد و بایستی با شدت عمل مقابل دشمن ایستادگی کرد.

حجت الاسلام نکونام تأکید کرد: اگر در مواجه با دشمن نرمی نشان داده شود ضربات جبران ناپذیری به ملت ایران وارد خواهد شد.

وی ضمن تبریک میلاد امام حسن (ع) در ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: مسئله نرمش قهرمانه امام حسن (ع)، در زمان ایشان با توجه به شرایط حاکم بر آن مقطع بوده است و قیام امام حسین (ع) نیز در شرایط خاص این امام معصوم بهترین عمل مفید بوده است بنابراین ایستادگی در برابر دشمن باید با توجه به شرایط حاکم بر جامعه باشد.

حجت الاسلام نکونام خاطرنشان کرد: طبق فرموده مقام معظم رهبری اگر روزی شرایط به گونه‌ای برای کشور فراهم شود قطعا راه ایران قیام امام حسین (ع) خواهد بود.

امام جمعه شهرکرد  با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در حرم بنیانگذار کبیر ودر جمع دانشجویان گفت: انقلاب صرفاً جابه‌جایی برخی افراد نبود ، بلکه یک تحول فرهنگی بوده است.

حجت الاسلام نکونام در ادامه گفت: با انقلاب فرهنگ وابسته بودن به فرهنگ مستقل تبدیل و  فرهنگ و سبک زندگی دینی بر جامعه حاکم شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان در ادامه اظهار کرد: دشمن نباید به نام آزادی در فرهنگ نفوذ و کشور را از مسیر اصلی انقلاب خارج کنند.

امام جمعه شهرکرد افزود: ترورهای کور در 17 خرداد ماه در تهران صورت گرفت که ملت ایران مشابه این اقدامات را در دهه 60 نیز به خاطر دارد و تا کنون تبلییغات مسموم و تلاش‌های دشمنان در جامعه اسلامی ایران موثر واقع نشده است.

  حجت‌الاسلام نکونام خاطرنشان کرد: اعتماد به نفس، ابتکار و نوآوری و استقلال بایستی جایگزین سستی شود تا دشمن اجازه پیشرفت نداشته باشد.

وی تصریح کرد: مهم‌ترین دستاورد این ماه بهره‌مندی از غفران الهی است و امید است که این مهم برای همگان حاصل شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان خاطرنشان داد: شب‌های پر فضیلت و با برکت قدر نزدیک است و باید تلاش شود اعمال در این شب‌ها طبق دستورات اهل بیت باشد.


 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: