• چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 963-1385-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بیش از 6 میلیارد تومان به منطقه غرب شهرکرد اختصاص یافت

فرماندار شهرکرد گفت: 6 میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار به پروژه‌های منطقه غرب شهرکرد اختصاص یافت .

به‌گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرکرد، حمید ملک پور در نشست ستاد بازآفرینی شهری اظهار کرد: 6 میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار به پروژه‌های منطقه غرب شهرکرد، محله‌های چالشتر، مهدیه و اشکفتک اختصاص یافت .

وی با اشاره به وجود محرومیت در این منطقه افزود: این میزان اعتبار در پروژه‌های حوزه شهرداری، علوم پزشکی، ورزش و جوانان، آموزش و پرورش و سایر دستگاه‌ها هزینه می‌شود .

فرماندار شهرکرد با اشاره به ایجاد طرح پیاده‌راه در مرکز شهرکرد بیان کرد: طرح پیاده‌راه از چهارراه بازار تا فلکه آبی شهرکرد ارائه شده که در صورت تصویب تردد خودرو در این مسیر ممنوع و تنها برای رفت و آمد عابران است .

ملک پور با بیان اینکه در صورت تصویب این طرح فضاسازی مناسب اجرا و چیدمان شهری در این خیابان تغییر می‌کند، خاطرنشان کرد: مانند این طرح در شهر رشت استان گیلان نیز اجرایی شده که مزایای خوبی در پی داشته است .

وی در تشریح چرایی این طرح تصریح کرد: با توجه به اینکه بازار مرکزی شهرکرد امروز به سمت شمال شهرکرد در خیابان‌های کاشانی، دوازده محرم و ولیعصر شمالی منتقل شده و بازار در بافت مرکزی کارایی خود در زمینه بازار را از دست داده در صورت تصویب این مصوبه تغییرات خوبی در بافت مرکزی شهرکرد ایجاد می‌شود .

فرماندار شهرکرد در توضیح ستاد بازآفرینی شهری بیان کرد: در راستای پایدار کردن و کارآمد کردن فضای شهری موجود که به مرور زمان فعالیت خود را از دست داده و فرسوده می‌شود در ستاد بازآفرینی شهری با تأمین اعتبار از محل بازآفرینی کشور این فضاها تغییر و بازسازی می‌شوند .

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: