• پنجشنبه ۱۱ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 963-6714-5
  • خبرنگار : 76
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیران نباید فشارهای غلط و غیرقانونی دستگاه‌های نظارتی را بپذیرند

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مدیران نباید فشارهای غلط و غیرقانونی دستگاه‌های نظارتی را بپذیرند، بلکه بایستی براساس معیارهای قانونی فعالیت خود را به دور از هرگونه تخلف انجام دهند.

به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – قاسم سلیمانی دشتکی 10 خرداد ماه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: بروکراسی اداری در چهارمحال و بختیاری مانع انجام سرمایه‌گذاری شده است.

 وی افزود: حذف بروکراسی اداری و تلاش برای جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی می‌تواند در کاهش نرخ بیکاری، افزایش اشتغال و رونق اقتصادی استان مؤثر باشد.

استاندار جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و راه اندازی واحدهای تولیدی را باعث تسهیل در روند سرمایه‌گذاری و رفع بسیاری مشکلات موجود دانست و گفت: سرمایه‌گذاری سیاسی‌کاری نیست و دستگاه‌های نظارتی حق دستور  سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران ندارند و فقط می‌توانند بررسی قانونی از روند سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران داشته باشند.

سلیمانی دشتکی افزود: مدیران نباید فشارهای غلط و غیرقانونی دستگاه‌های نظارتی را بپذیرند، بلکه بایستی براساس معیارهای قانونی کار خود را به دور از هرگونه تخلف انجام دهند.

وی اظهار کرد: دستگاه‌های نظارتی حق ندارند مدیران را احضار کرده و برای جلوگیری از اجرای برخی پروژه‌ها فشار بیاورند.

استاندار با اشاره به معضل بیکاری در چهارمحال و بختیاری افزود: ورود متولدان دهه های 60 و 70 به عرصه کار باعث وجود معضل بیکاری در این استان شده است.

وی تصریح کرد: دستگاه‌های نظارتی می‌توانند افرادی را که در گذشته برای راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی زمین دولتی دریافت کرده و تاکنون هیچ اقدامی انجام نداده را شناسایی و نسبت به دریافت زمین و خسارت اقدام کنند.

سلیمانی دشتکی خاطرنشان کرد: مدیران ارشد استان موظف به اجرای کامل قانون و جلوگیری از هرگونه تخلف هستند.

 

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: