• پنجشنبه ۲۶ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۵
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9512-5085-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در دولت یازدهم:

ظرفیت سرمایه‌گذاری در حوزه راه‌های چهارمحال و بختیاری به ۳۰ هزار میلیارد تومان رسید

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به افزایش ظرفیت سرمایه‌گذاری در حوزه راه‌های این استان به ۳۰ هزار میلیارد تومان در دولت تدبیر و امید، گفت: از این میزان ظرفیت سرمایه‌گذاری، ۱۴ هزار میلیارد تومان مربوط به راه آهن اصفهان - شهرکرد- اهواز بود.

به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - قاسم سلیمانی دشتکی در ستاد ساماندهی اقتصاد مقاومتی استان چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: خوشبختانه تحول در حوزه‌های مختلف توسعه‌ای استان بویژه ارتقای راه‌های ارتباطی، بهداشت و درمان و آب، برق و گاز رسانی مطلوب و چشم‌گیر بود.

وی افزود: پیگیری پروژه‎‌های سرمایه‌گذاری توسط گروه کارشناسی و علمی امری ضروری است.

سلیمانی دشتکی با اشاره به افزایش ظرفیت سرمایه‌گذاری در حوزه راه‌های این استان به ۳۰ هزار میلیارد تومان در دولت تدبیر و امید، تصریح کرد: از این میزان ظرفیت سرمایه‌گذاری، ۱۴ هزار میلیارد تومان مربوط به راه آهن اصفهان - شهرکرد- اهواز بود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز اظهار کرد: در حال حاضر ۴۲۷ میلیارد تومان تسهیلات به ۷۲۳ طرح و واحد اقتصاد مقاومتی پرداخت شده است.

حبیب‌الله وفایی در ادامه افزود: از این میزان تسهیلات ۲۱۴ میلیارد تومان به ۳۲۰ طرح اقتصاد مقاومتی و ۲۱۳ میلیارد تومان به صورت مستقیم به ۴۳۰ واحد پرداخت شد.

فرماندار شهرستان لردگان نیز با اشاره به تشکیل ستاد در راستای اقتصاد مقاومتی توسط دولت تصریح کرد: این ستاد با شناسایی پتانسیل‌های استانی و هماهنگی و وحدت به شعار سال عمل کرده است.

وی در پایان افزایش سطح زیر کشت چغندرقند به ۲۱۱ هکتار، تجهیز بیمارستان لردگان به ۱۱۰ تخت‌خواب، افتتاح بیمارستان فلارد، چهارخطه شدن جاده بروجن به لردگان، اشتغال‌زایی یک هزار و ۴۰۰ نفر در پتروشیمی لردگان، آبرسانی به ۷۰ روستای فاقد سیستم لوله کشی و پیشرفت ۴۲ درصدی بهسازی و احیا قنوات را از پروژه‌های شاخص این استان در راستای اقتصاد مقاومتی برشمرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: