• شنبه ۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 984-3114-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

شهدا کوتاه نیامدند، ما هم کوتاه نمی‌آییم

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: ما از این شهدا می‌خواهیم همان‌گونه که آن‌ها در برابر انواع توطئه‌ها کوتاه نیامدند، ما را نیز توفیق دهند که در مقابل رذایل و پلیدی‌ها، در برابر نفاق، در برابر دشمنان و مستکبرین، در برابر فساد، در برابر مکرها کوتاه نیاییم و در برابر این سازشگرانی که می‌خواهند کشور را تقدیم بیگانه و ما را وادار به تسلیم کنند کوتاه نیاییم. 
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - حجت‌الاسلام و المسلمین نکونام عصرروز گذشته هفت تیرماه در آیین استقبال از شهدای گمنام و شناسایی شده دفاع مقدس که با حضور مردم و مسئولین در پلیس راه شهرکرد-اصفهان برگزار شد، با تسلیت شهادت امام جعفر صادق(ع) گفت: کشور ایران در این روزها هم در حزن شهادت این امام همام و در استقبال از 150 شهید در راه این معصوم است.
نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه رحمت الهی به واسطه این شهدا بر کشور جاری است، افزود: هر جایی که این شهدا حضور پیدا می‌کنند ملائکه الهی نیز رفت‌وآمد دارند و فرشتگان الهی استقبال واقعی را از روح بلند شهدا دارند.
امام جمعه شهرکرد با تأکید بر اینکه اولیا و فرشتگان الهی به خوبی جایگاه و شأن شهدا را می‌دانند، اظهار کرد: کاش مقداری از پرده‌های غفلت کنار می‌رفت و دل‌ها حقایق را می‌دید که این شهدا چه جایگاه رفیعی نزد خداوند دارند.
حجت‌الاسلام نکونام تصریح کرد: ما از این شهدا می‌خواهیم همان‌گونه که آن‌ها در برابر انواع توطئه‌ها کوتاه نیامدند، ما را نیز توفیق دهند که در مقابل رذایل و پلیدی‌ها، در برابر نفاق، در برابر دشمنان و مستکبرین، در برابر فساد، در برابر مکرها کوتاه نیاییم و در برابر این سازشگرانی که می‌خواهند کشور را تقدیم بیگانه و ما را وادار به تسلیم کنند کوتاه نیاییم.
نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه شهدا یک لحظه روی خوش به دشمن نشان ندادند و لحظه‌ای امید در دل دشمنان ایجاد نکردند و با همه سختی‌ها ساختند تا پیروز شدند، خاطرنشان کرد: ما نیز امروز در همین آزمون بزرگ قرار داریم و از شهدا می‌خواهیم ما را نیز به همین امور توفیق دهند.


 

انتهای پیام