• دوشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 983-588-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

فراز شکری در گفت‌وگو با ایسنا:

مرد شماره یک کوهستان کشور، در پی کسب سهمیه المپیک


فراز شکری، رکاب‌زن لژیونر کشورمان با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا در ششم مردادماه سال جاری در کشور لبنان، گفت: امیدوارم بتوانم با درخشش در این مسابقات برای نخستین بار سهمیه المپیک در رشته دوچرخه‌سواری کوهستان را برای ایران کسب کنم.
فراز شکری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – با ابراز خوشنودی از برگزاری نخستین دوره مسابقات رشته کرانس کانتری در ایران، گفت: همه ساله این مسابقات در دیگر کشورها برگزار می‌شد ولی سال جاری بروجن میزبانی این مسابقات را پذیرفت.
کاپیتان تیم دوچرخه‌سواری کوهستان ایران با اشاره به اینکه امتیازات کسب شده در این رقابت‌ها در جمع امتیازات سهمیه المپیک 2020 توکیو مؤثر است، افزود: انتظارات از ورزشکاران ملی بالا است که خوشبختانه در روز نخست مسابقات این انتظارات را برآورده کردم.
بازیکن تیم دوچرخه‌سواری giant_liv_polimedical ایتالیا میزبانی این مسابقات بین‌المللی را خوب ارزیابی کرد و اظهار کرد: پیست مسابقه از نظر مهندسی و قوانین فدراسیون جهانی مورد تائید بود که نشان از تلاش و دقت میزبانان مسابقات است.
رکاب‌زن لژیونر کشورمان با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا در ششم مردادماه سال جاری در کشور لبنان، تصریح کرد: امیدوارم بتوانم با درخشش در این مسابقات برای نخستین بار سهمیه المپیک در رشته دوچرخه‌سواری کوهستان را برای ایران کسب کنم.
به گزارش ایسنا؛ فراز شکری روز گذشته 19 خرداد قراردادی دو ساله با تیم ایتالیایی giant_liv_polimedical امضا کرد و نخستین مسابقه خود با پیراهن این تیم را در مسابقات بین‌المللی کراس کانتی بام ایران در بروجن به نمایش گذاشت.

انتهای پیام