• پنجشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 976-9614-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

استاندار تاکید کرد:

لزوم اطلاع‌رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: 80 درصد از زیرساخت‌های استان با وجود محدودیت‌ها و مشکلات فراوان، پس از پیروزی انقلاب اسلامی انجام شده و این اقدامات باید به طور صحیح اطلاع‌رسانی شود .
به گزارش ایسنا –منطقه چهارمحال و بختیاری- اقبال عباسی 22 شهریورماه در نشست شورای سیاست‌گذاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به افتتاح دو هزار طرح در استان در پنج سال اخیر با اعتبار سه هزار و 500 میلیارد تومان، اظهار کرد: 318 طرح با اعتبار سه هزار و 200 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در پنج سال اخیر در استان افتتاح شده که عملکرد فقط یک هشتم دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی است .
وی ضمن تاکید بر لزوم اطلاع‌رسانی دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان، تصریح کرد: هر دستگاه باید یک کتابچه به منظور اطلاع‌رسانی دستاوردهایش پس از انقلاب اسلامی، منتشر کند .
عباسی گفت: با توجه به آغاز برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از مهرماه، باید این موضوع در جامعه تبیین شود .
در ادامه این نشست علی گرجی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به وظایف کارگروه‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: تولید محتوا برای رسانه‌ها، برگزاری نشست‌های تخصصی با صاحب‌نظران، بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی پیرامون حوزه تخصصی هر کارگروه و تدوین پاسخ‌های عالمانه به شبهات مرتبط با دستگاه‌ها از جمله وظایف کارگروه‌ها بوده است .
وی تصریح کرد: معرفی اساتید و دانشگاهیان مبتکر در زمینه انقلاب اسلامی به دبیرخانه، معرفی یک دستگاه به عنوان مسئول کارگروه در بین دستگاه‌های با زمینه کاری مشترک و برگزاری همایش «رسالت ما» در دل طرح تقویت مبانی اعتقادی از جمله اقداماتی است که صورت گرفته است .

گرجی با اشاره به در دست چاپ بودن کتاب «انقلاب اسلامی، ثمره ایستادگی»، گفت: برگزاری نمایشگاهی با موضوع «سیمای شهرستان‌ها، قبل و پس از انقلاب اسلامی»، در هفته دولت مد نظر بود که اجرایی نشد .
وی تصریح کرد: طبق دستورالعمل، برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال جاری از مهرماه و همزمان با بازگشایی مدارس آغاز خواهد شد .
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری در پایان یادآور شد: دستاوردهای انقلاب اسلامی در کارگروه‌ها نیز غریب واقع شده است و جای امیدواری است که در زمان باقی مانده تا دهه فجر، شاهد حضور فعال همه دستگاه‌ها در برنامه‌های اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشیم.

انتهای پیام