• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 975-6614-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری معرفی شد

مسئول جدید نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری با حضور معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور برگزار شد.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – حجت الاسلام و المسلمین علی تقوی 16 مردادماه در این آیین، اظهار کرد: داشتن اساتید روحانی در مراکز دانشگاهی باعث ایجاد وحدت در دانشگاه می‌شود و روحانی می‌بایست مبلغ رسالت دین باشد. 
وی افزود: لازم است مسئولان تلاش کنند تا باری از دوش مردم برداشته شود چراکه خدمت به مردم بالاترین عبادت است. 
معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور بیان کرد: نگاه به یکدیگر باید نگاه خدمت و دست‌گیری باشد و نه نگاه مچ‌گیری و دانشگاه نیز باید به عنوان بهترین محیط جامعه رسالت خویش را به نحو مطلوب انجام دهد. 
حجت‌الاسلام تقوی خاطرنشان کرد: لازم است دستاورد‍‌ها و اتفاقات خوبی که در دانشگاه می‌افتد دیده شده و بیان شود چراکه برگزاری مراسم‌ها، برنامه‌های مذهبی، نشست‌های هم‌اندیشی، بصیرت افزایی و ... از افتخارات دانشگاه به شمار می‌رود. 
وی خاطرنشان کرد: ممکن است اساتید نگاه‌های سیاسی مختلفی داشته باشند اما قضاوت درمورد آن‌ها غلط است چرا که فضای دانشگاه، یک فضای آزاداندیشی است و لازم است گفتمان‌ها در دانشگاه در راستای روشن‌نگری، بلندنظری و نگاه خوب ایجاد شود و مانع از ایجاد زمینه‌های انحراف شود. 
معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با اشاره به اینکه با یک دانشگاه متمدن فاصله داریم، تصریح کرد: تمدن شامل فناوری، فرهنگ، اخلاق، دین و ... است و لازم است تلاش کرد تا نگاهمان مانند نگاه مقام معظم رهبری باشد. 
به گزارش ایسنا، در این آیین حجت الاسلام اسماعیل رئیسی به عنوان نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان معرفی و از زحمات  حجت الاسلام سعید صفی تقدیر شد. 
  
  
 

انتهای پیام