• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 974-9814-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

وحدت و انسجام کلید اصلی موفقیت ملت ایران

قائم مقام سازمان اوقاف و امورخیریه گفت: وحدت و انسجام کلید اصلی موفقیت ملت بوده و دشمن به دنبال برهم زدن این وحدت و انسجام است.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری -  عبدالرضا عابد 19 تیرماه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: امروزه دشمنان نادان دنبال راه و چاره‌ای برای ضربه زدن به فرهنگ، وحدت و انسجام ملت هستند که این تلاش بیهوده است.
عابد پیاده‌سازی فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه وقف ، تبلیغ، پیگیری و توسعه عرصه‌های وقف، امانت‌داری و عمل به نیت واقفان، فراهم کردن محیط فرهنگی برای زائران بقاع متبرکه  را ازجمله وظایف مدیرکل اوقاف و امور خیریه دانست.
قائم مقام سازمان اوقاف و امورخیریه گفت: در حال حاضر کشورهای استکباری با راه‌های مختلفی از جمله اقتصاد  درصدد هستند تا  انسجام را در ایران  برهم بزنند.
وی با اشاره  به غافلگیری دشمنان، بویژه اسرائیل غاصب توسط فرزندان و دلاورمردان این مرز و بوم، بیان کرد: این استان حق بزرگی بر گردن مسؤولان نظام جمهوری اسلامی ایران دارد.
عابد در پایان بیان کرد: از تمام مسئولان و دستگاه‌هایی كه در گذشته با سازمان اوقاف و امور خيريه همكار داشته‌ا‌‌ند خواستارم كه همكاري خود را در راستاي عملكرد بهتر اين دستگاه ادامه دهند.

انتهای پیام