• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 974-9714-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری معرفی شد

مدیرکل جدید اوقاف و امورخیریه چهارمحال و بختیاری با حضور قائم مقام سازمان اوقاف و امورخیریه، رئیس گروه ارزیابی و عملکرد و روحانیون سازمان اوقاف و امورخیریه و مدیرکل بازرسی مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان اوقاف و امورخیریه معرفی شد.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – جعفر مردانی در این آیین اظهار کرد: دشمنان سعی بر جلوگیری از توسعه و احداث بقاع متبرکه دارند، لذا وظیفه اصلی ما استحکام و انجام فعالیت‌های دینی و قرآنی است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در سال 95 میزان اعتبار تخصیص داده شده برای امامزادگان، مساجد و بقاع یک میلیارد و 400 میلیون تومان و این اعتبار در سال 96 سه میلیارد تومان بوده است که از این میزان یک میلیارد و 500 میلیون تومان محقق شد.
حجت الاسلام مرتضی عزیزی نیز در این آیین اظهار کرد: سازمان اوقاف و امورخیریه شامل سه برنامه اصلی امامزداگان، موقوفات و قرآن است.
مدیرکل سابق اوقاف و امور خیریه استان افزود: 101 بقعه متبرکه و 1690 موقوفه اعم از انتفاعی و منفعتی در استان وجود دارد که از این تعداد موقوفات، 300 وقف به صورت منفعتی بوده است.
عزیزی خاطرنشان کرد: لازم است اعتماد بین مردم و سازمان که بزرگترین سرمایه است، جلب شود.
در ادامه حجت السلام حسن امیری ، مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری ضمن تشكر از حسن اعتماد مسئولان به وی، به لزوم همدلي مسئولان اشاره و خاطرنشان كرد: امید است با تعامل و همدلي تمامي ادارات و با محوريت نماينده ولي فقيه در استان و استاندار، فعاليت‌هاي این اداره کل به خوبي پيش رود.
 

انتهای پیام