• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 973-11114-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

بدهی 55 میلیارد تومانی کارفرمایان به تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری

مدیرکل تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: اداره کل تامین اجتماعی استان تا پایان سال 1396، 55 میلیارد تومان بابت حق بیمه از کارفرمایان استان مطالبات قطعی داشته است.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - غلامرضا محمدی با اعلام این خبر، اظهار کرد: امید است با طرح بخشودگی جرایم کافرمایان خوش حساب تا 10 تیر ماه سال جاری این مبالغ به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز شود.
وی افزود: وصول بدهی‌های معوق کارفرمایان از جمله مسائل مهم سازمان تامین اجتماعی در شرایط کنونی است که باید به صورت جدی دنبال شود.
محمدی با تاکید بر افزایش تعاملات با کارفرمایان به منظور تسویه بدهی‌های معوق، با بیان اینکه وصول مطالبات تامین اجتماعی نیازمند همکاری تمامی دستگاه‌های استانی و شهرستانی است، گفت: در این راستا از تمامی مدیران، مسئولان و فرمانداران شهرستان‌ها انتظار داریم همکاری لازم را داشته باشند تا بتوانیم تعهدات سازمان را به خوبی پرداخت و رضایت‌مندی جامعه بیمه‌شدگان را جلب کنیم.
وی جلب رضایت مستمری بگیران و بیمه‌شدگان را با ارائه بموقع  و بهنگام تعهدات مقدور دانست و ادامه داد: به منظور انجام  خدمات و حمایت‌های سازمان و ارتقای کیفیت این خدمات نیازمند وصول به موقع مطالبات جاری و معوق هستیم.
 

انتهای پیام