• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 9610-2684-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

پرداخت حدود 10 میلیارد ریال پاداش به مشترکان صنعتی و کشاورزی برق چهارمحال وبختیاری

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال وبختیاری از پرداخت 9 میلیارد و 980 میلیون ریال پاداش به مشترکان صنعتی و کشاورزی که در طرح های مدیریت مصرف و کاهش پیک بار مشارکت و همکاری داشتند ، خبر داد.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - مجید فرهزاد با اعلام این خبر، اظهار کرد:پرداخت مزایای همکاری در طرح کاهش پیک بار مصرف با اعمال تخفیف در قبوض برق مصرفی مشترکان انجام می‌شود و در برنامه‌های آتی مدیریت مصرف، مشترکین حوزه‌های خانگی، تجاری، اداری و... نیز می‌توانند در این طرح مشارکت کنند و از مزایای آن بهره‌مند شوند.
وی افزود: میزان همکاری و کاهش پیک بار سال جاری 39 مگاوات بود که از این مقدار 9 مگاوات سهم بخش صنعتی، 17 مگاوات سهم حوزه کشاورزی و 2.51 مگاوات سهم دیزل‌های خود تامین بوده است.
فرهزاد ادامه داد: سهمیه پیک تعیین شده استان از سوی شرکت توانیر 353 مگاوات بوده است که با توجه به افزایش سالانه مصرف برق و اقداماتی که این شرکت در حوزه‌های مختلف انجام داد، پیک بار حادث شده استان351 مگاوت بود که 2 مگاوات کمتر از سهمیه مشخص شده است.
وی خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت دیزل ژنراتورها، اجرای طرح‌های تشویقی مشترکین و عقد تفاهم‌نامه با صنایع و مشترکین، اجرای طرح‌های کاهش تلفات، تست و تعویض لوازم اندازه گیری، اطلاع‌رسانی و برنامه‌های آموزشی در راستای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف و ... از جمله اقدامات این شرکت در راستای کنترل و مدیریت پیک بار بوده است.
 

انتهای پیام