• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 969-7914-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خبر داد:

نصب سیستم ردیاب در خودروهای چهارمحال و بختیاری

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان چهارمحال و بختیاری از نصب سیستم ردیاب در خودروهای استان خبر داد.
به گزارش ایسنا- منطقه چهارمحال و بختیاری- عبدالرضا علیمحمدی 16 آذر ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نصب ردیاب در خودروهایی که بیشترین آسیب پذیری را در بحث سرقت دارند، اجرایی می‌شود.
وی افزود: با توجه به آمار سرقت‌های خودرو و لوازم، در خودروهای مدل 88 به پایین طرح نصب ردیاب خودرو در استان چهارمحال و بختیاری اجرایی می‌شود.
وی اجرای این طرح را باعث کاهش و کنترل مهار سرقت خودرو دانست و گفت: مقرر شد دو شرکت در استان برای نصب ردیاب خودرو مشارکت کنند.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان با اشاره به هزینه نصب ردیاب خودرو و نحوه ثبت نام متقاضیان، تصریح کرد: هزینه این ردیاب‌ها از هشتاد هزار تومان شروع می‌شود و ثبت نام متقاضیان نیز، به صورت اینترنتی صورت خواهد گرفت.
علیمحمدی گفت: این ردیاب در ۲۰ نقطه خودرو نصب می‌شود و با توجه به اینکه در سرقت، زمان مهم است، سارقان نمی‌توانند تمام این نقاط را غیرفعال کنند.
وی خاطرنشان کرد: این دستگاه طوری طراحی شده که اگر سارق باطری خودرو را هم غیرفعال کند، دستگاه ردیاب به وسیله باطری پشتیبان می‌تواند فعالیت کند و به محض جابجایی خودرو ردیاب پیامکی را به راننده ارسال می‌کند و می‌تواند مکان خودرو را نشان دهد.

انتهای پیام