• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 971-10614-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

چهارمحال و بختیاری سردتر می‌شود

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به خروج سامانه بارشی از استان، گفت: در چند روز آینده کاهش دمای هوا را شاهد خواهیم بود.
مهرداد قطره در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – با اشاره به بارندگی‌های اخیر در استان، اظهار کرد: میزان بارندگی در 24 ساعت گذشته در ایستگاه اردل 12 میلی‌متر، لردگان 11میلی‌متر، کوهرنگ 9 میلی‌متر، شهرکرد دو میلی‌متر، بروجن سه میلی‌متر، سامان پنج میلی‌متر و بن چهار میلی‌‌متر گزارش شده است.
وی افزود: میزان بارندگی از ابتدای مهرماه سال گذشته تا کنون 213 میلی‌متر بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته آن با 495میلی‌متر بارندگی، کاهش 75 درصدی را شاهد هستیم.
قطره ادامه داد: میزان بارندگی در استان نسبت به میانگین بلندمدت 30ساله که 554 میلی‌متربوده  62 درصد کاهش داشته است.
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان خاطرنشان کرد: با توجه به خروج سامانه بارشی از استان، دمای هوا در چند روز آینده کاهش می‌یابد به خصوص در دو روز آینده که سه یا چهار درجه کاهش دما را خواهیم داشت. قطره گفت: به علت کاهش دما در دو روز آینده خطر سرمازدگی به باغات و محصولات کشاورزی وجود دارد و از کشاورزان خواست تا به صورت کارشناسانه از محصولات خود محافظت کرده و اقدامات لازم را انجام دهند

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: