• یکشنبه ۳ شهریور ماه، ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۳
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 926-484-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار چهارمحال و بختیاری:

من از حق آب استان کوتاه نخواهم آمد
پروژه بهشت آباد تا زمان رفع مشکل متوقف است

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تا زمانی که عزل نشده ام از حق آب استان کوتاه نخواهم آمد.

علی اصغر عنابستانی در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)-منطقه چهارمحال و بختياري- اظهارکرد: تاکنون چندین بار به علت دفاع از آب استان تا مرحله عزل پیش رفتم اما با این وجود از حق آب استان دفاع کردم؛ چراکه معتقدم در این زمینه به چهارمحال و بختیاری ظلم شده است.

وی با اشاره به ضرورت اجرای طرح های مختلف آب برای مصارف استان، تصریح کرد: چنانچه تاکنون اینگونه پروژه ها برای مصارف داخلی استان طراحی و عملیاتی شده بود اکنون مشکل آب در استان وجود نداشت.

عنابستانی پروژه های سد سورک، سد گهرو، انتقال آب سبزکوه به چغاخور و بن- بروجن را از پروژه های موثر در راستای مدیریت آب و رفع مشکل آب استان برشمرد.

وی همچنین پروژه انتقال آب بهشت آباد را متوقف دانست و تصریح کرد: پروژه اجرای طرح بهشت آباد در اصفهان توسط قرارگاه خاتم شروع شده است، اما تا مشکل رفع نشود پروژه بهشت آباد در چهارمحال و بختیاری متوقف است.

استاندار روش انتقال آب را مهم ترین مشکل پروژه بهشت آباد عنوان کرد و گفت: پروژه بهشت آباد به شرط حل مسائل آن منافع زیادی از جمله ایجاد اشتغال در استان دارد که امید است گوش شنوایی برای رفع این مشکلات وجود داشته باشد.

عنابستانی با اشاره به پروژه انتقال آب بن- بروجن، اجرایی شدن این طرح را نیازمند اعتبارات ملی دانست و  تصریح کرد: هرچند اعتبارات ملی کمک موثری برای اجرایی شدن این طرح است اما کمک مردم استان نیز در خرید اوراق مشارکت می تواند نقش بسزایی در اجرایی شدن این طرح ایفا کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: